WinRoute Güvenlik Duvarı Ücretsiz İndir Kerio WinRoute Firewall Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

WinRoute Güvenlik Duvarı Kerio WinRoute Firewall Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kerio WinRoute Firewall isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Derin İncelemeli Güvenlik Duvarı

ICSA Laboratuvarları tarafından kurumsal güvenlik duvarları klasmanında tam sertifikasyona sahip olan Kerio Winroute Firewall, hem ‘stateful’ paket incelemesi, hemde ayrıntılı protokol inceleme modülleri sayesinde tüm gelen ve giden internet trafiğinizi denetlemenize olanak tanır.

VPN, VPN İstemci & SSL VPN

Kerio WinRoute Firewall, dahili SSL tabanlı VPN sunucusu ile hem istemciden sunucuya, hemde sunucudan sunucuya sanal ağ bağlantıları tesis etmenizi kolaylaştırır. Bu sayede, merkez ofis ve şube bağlantıları, ve uzaktan çalışan personelinizin kurumsal ağınıza erişimleri, her zaman için yüksek güvenlik ile gerçekleşir.

Antivirüs Korumalı Ağ Geçiti

Kurumsal ağınızın ağ geçiti olarak gelen ve giden tüm elektronik posta, web trafiği, ve FTP transferlerinin virüslerden arındırılmasını entegre McAfee Antivirüs modülü ile gerçekleştirir. McAfee modülünün dışında, çeşitli 3. parti anti-virüs yazılımları ile de tam uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Sörf Koruması

Web filtre modülü sayesinde, gezilen web sitelerini ve görsel öğeleri 58 ayrı kategoride tasnifleyip, kurumunuzun uygun bulmadığı içerikleri engellemesine olanak tanır. Bu sayede şirketler, eğitim kurumları, ve kamu kurum ve kuruluşları hem yasal yönden sorumluluk gerektiren uygunsuz içeriklerden, hem de çalışanlarının verimliliği yönünden de tedbirli olmanın rahatlığını elde eder.

İçerik Filtreleme

İleri düzey güvenlik özellikleri arasında MP3 müzik bloklama, kendiliğinden açılan gezgin pencereleri ve potansiyel olarak tehlikeli olabilecek programların filtrelenmesi gibi gelişkin imkanlar sağlar. Dahili P2P Eliminator modülü, Kazaa gibi peer-to-peer ağların kullanımı isteğiniz doğrultusunda kısıtlar.

Kulanıcı Bazlı Erişim Yönetimi

Ağınızdaki her kullanıcı, internet’e erişirken önce Kerio WinRoute Firewall’ın web tabanlı arayüzünden giriş yapmaya mecbur kılınabilir. Böylece, kısıtlamalar kullanıcı bazında, ve ip adresinden bağımsız olarak gerçekleşebilir. Active Directory ortamlarında bu girişler kullanıcı müdahalesi gerektirmeden şeffafça gerçekleşir.

Hızlı İnternet Paylaşımı

ADSL, kablo modem, ISDN, uydu sistemleri, dial-up ve kablosuz internet bağlantılarını sorunsuzca paylaştırabilen Kerio WinRoute Firewall, küçük, orta ve büyük ağlarda randımanlı internet kullanımını sağlar. Kullanıcılar bir internet bağlantısında problem olduğunda, yedek olarak tanımlanmış ‘fail-over’ bağlantısına otomatik olarak geçirilirler.

VoIP ve UPnP Desteği

Kerio WinRoute Firewall, H.323 ve SIP protokolleri ile tam uyumlu çalıştığından, tüm VoIP trafiğinizi sorunsuzca internete yönlendirirken, VoIP altyapınızın internet üzerinden gelebilecek saldırılara karşı korunmasını sağlar. MSN Messenger gibi UPnP desktekli yazılımların, router ve/veya firewall üzerinde detaylı port ve protokol ayarları gerektirmeden anında çalışabilmelerine olanak tanır.

Kolay Yönetim, Uyarılar ve İstatistik Raporları

Yönetici konsolu, firewall’dan ayrı ve uzak bilgisayarlara kurulabilmekte, ve firewall ayarlarının her yerden yapılabilmesine olanak tanır. Tüm önemli olaylar, yöneticilere elektronik posta yoluyla otomatik olarak bildirilir. Temiz ve anlaşılır istatistiksel raporlar, ve detaylı loglar sayesinde yöneticiler hızlıca sorunlardan haberdar olup, kullanım alışkanlıklarını tespit etmekte fazla vakit kaybetmezler.

İleri Düzey Özellikler

 • Antivirüs tarayıcısı tüm HTTP, FTP, SMTP & POP3 trafiğinizi temizler.
 • Sörf koruması, kullanıcıların istenmeyen sayfalara ve sitelere erişimini engeller.
 • Tek Tık ile Kerio VPN İstemcisi uzaktan çalışan personelinizin güvenli biçimde yerel ağınıza bağlanmasını sağlar.
 • Şeffaf proxy cache, internet gezinimlerinizi büyük ölçüde hızlandırırır.
 • Zorunlu kısıtlamalar ve kullanıcı kimlik doğrulaması, kullanıcı bazında ayrıntılı erişim politikaları oluşturmanızı sağlar.

Sistem Gereksinimleri:

 • Pentium III
 • 256 MB RAM
 • Windows 2000/XP/2003/Vista/2008

Kerio WinRoute Firewall İçin Yapılan Yorumlar (2)

 • Ziyaretçi

  3


   
  Kerio WinRoute Firewall için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  ben pek firewall sevmiyorum fazla engelliyo ama illa kullanılcaksa comodo firewall güzel ben spybot kullanıyorum firewall gibi güzel bişey oda nod32 3.0 superantispyware falan var onlar güzel zaten böyle hack siteleriyle uğraşmadıkca virüs gelmez bi yerden bişey indirmedikçe bana bi kere bi siiteneden cokie indi antivirüs uyarı verdi masaüstü rrsminde pc nizde virüs var antivirüs falan yazdı o virüs sonra olan oldu onun için firewall ii ama çok kısıtlıyo

 • Ziyaretçi

  5


   
  Kerio WinRoute Firewall için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  bence normal anti-virüslerden daha iyi çünkü normal anti-virüsler bulaştıktan sonra haber veriyo ateş duvarı ise bulaştırmıyo ikisini bir kullanmak gerekir ama.bide msn de giriş ve çıkışlarınızda onay soruyo:)

Kerio WinRoute Firewall için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


Lütfen yorumlarınızda Kerio WinRoute Firewall crack, Kerio WinRoute Firewall serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

İnternet Güvenliği Popülerleri

 1. Hotspot Shield
  Hotspot ShieldÜcretsiz Proxy Programı
 2. UltraSurf
  UltraSurfErişimi Engellenmiş Sitelere Güvenle Girme Programı
 3. Spotflux
  SpotfluxEngelli Web Sitelerine Giriş ve Güvenlik Programı
 4. YouTube Jacker
  YouTube JackerYouTube Engelini Kendiniz Kaldırın
 5. Hide The IP
  Hide The IPIP Gizleme ve Değiştirme Programı
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});