Winrar Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

WinRAR özellikle RAR ve ZIP dosyaları açabilen ve bu tür dosyalar oluşturabilen popüler bir dosya sıkıştırma programıdır. WinRAR CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, gibi pek çok sıkıştırma dosyası türünü de açabilir. RAR dosyası açma konusunda başvuracağınız ilk adres Winrar programıdır.

Arşiv programı WinRAR grafik arayüzün yanısıra komut satırı üzerinden dosya sıkıştırma ve açma işlemi yapılmasına olanak tanır. Ayrıca arayüzün Türkçe olması da kullanımda kolaylık sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

WinRAR programında bulunan arşiv sihirbazı ile hızlı ve kolay bir şekilde arşiv dosyaları oluşturabilir, dosyalarınızın güvenliği için AES şifreleme (encryption) desteğine sahip güvenli parolalar oluşturabilir, büyük dosyaları birden fazla küçük dosyaya bölebilir ve bozulmuş arşiv (rar, zip vb) dosyalarını onarabilirsiniz.

WinRAR, aynı zamanda SFX dosya oluşturma özelliğine de sahiptir. Bu sayede kendinden çalıştırılabilir dosyalar oluşturarak WinRAR kurulu olmayan bilgisayarlarda bile arşiv dosyalarınızı açabilirsiniz.

Winrar programının Windows için 32 bit ve 64 Bit seçenekleri ve Mac OS X sürümleri bulunmaktadır.

Windows 32 Bit Türkçe
indir.png (426×83)
Windows 64 Bit Türkçe

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver