Windows’u Uyanık Tutma Programı Ücretsiz İndir Stims Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows’u Uyanık Tutma Programı Stims Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Stims isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar başında değilken bazı programların sürekli olarak çalışmasını istiyor fakat güç koruma fonksiyonlarından dolayı devre dışı kalmasını engelleyemiyorsanız Stims adlı bu ücretsiz küçük araç size yardımcı olmak için sizi bekliyor.

Stims klavye tuşlamaları simule ederek veya güç yönetimi ve koruması olaylarını engelleyerek Windows’unuzun daima uyanık kalmasını sağlayan bir program. İşletim sisteminizi sürekli olarak çalışır durumda tutmanıza olanak sağlayan bu program siz bilgisayarınızın başında değilken duran işlemlerin devam ettirilebilmesi amaçlanarak üretilmiş bir programcık diyebiliriz.

30 dakikadan 2 gün’e kadar seçilebilir zaman periyotları bulunan program siz işlemlerinizi yaparken veya programlar siz yokken çalışmaya devam ederken arka planda sessiz bir şekilde bilgisayarınızın kazara kapanmasını ve güç koruma bölümlerinin devreye girmesini engellemek için çalışıyor. Komut satırı bölümünden de aktif hale getirilebilen Stims’i dilerseniz Windows başlangıcında otomatik olarak başlattırabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver