Windows’u Özel Efektlerle Hareketlendirme Programı Ücretsiz İndir WindowFX Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows’u Özel Efektlerle Hareketlendirme Programı WindowFX Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WindowFX isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows işletim sisteminizi ve menüleri animasyonlarla hareketlendirin. Kullanmak istediğiniz animasyonları ekleyerek başlat menüsü ve diğer menüler açılıp kapanırken ya da Windows açılıp kapanırken hareket yakalayın.

Windows’u otomatik olarak yeniden boyutlandırın. WindowFX programı ekran sınırını yeniden boyutlandırma, pencere kenarlığını en iyi hale getirme, pencere titremesi ve zamandan tasarruf sağlayan bir dizi animasyonla pencere yönetim özellikleri sunar.

Sistem menüsüne yeni seçenekler ekleyin. Pencerenin sağ tıklama menüsünden “Her zaman üstte” durumunu, şeffaflığı ve önceden ayarlanmış pencere boyutlarını ayarlayın.

Aktif pencerenin ve arka planda duran pencerenin özelliklerini ayarlayın. Bu programda yer alan efektlerle Windows işletim sisteminize ve masaüstünüze istediğiniz tüm hareketlendirmeleri kazandırmanız mümkün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver