Windows’u Kontrol Etme Programı Ücretsiz İndir Windows Controller Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows’u Kontrol Etme Programı Windows Controller Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows Controller isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Controller size klavye kısa yollarını kullanarak, aktif pencerenin pozisyonunu ayarlayan ve özel değerleri ölçülendiren komutları verme imkânı sunar.

Aktif pencereyi hareket ettirme ya da yeniden boyutlandırma, diğer pencere kenarlarına hizalama yapma ve bazı Windows eylemlerini yönetme gibi hareketleri, Windows Controller sayesinde klavye kısa yolları ile yapmanız mümkün.

Diğer pencere kenarlarına hizalama:

Aktif pencerenin her köşesini hareket ettirmek ya da yeniden boyutlandırmak (genişletme ya da daraltma) için 15 komut mevcut.

Windows eylem komutları:

Kaplamak, geri yüklemek, küçültmek, geri almak, hareket ettirme, boyutlandırma, her zaman üstte, sessiz, ses düzeyini arttırma ya da azaltma, varsayılan web tarayıcısını çalıştırma, ekran koruyucusunu başlatma, bilgisayarı kilitleme, uyku moduna alma, yeniden başlatma ya da kapatma gibi Windows komutları tuşlarla verilebilir.

Kendi komutlarınızı yaratın:

Kurulumla gelen 14 özel komuta, Windows’un pozisyonunu ayarlamak ve özel değerleri ölçülendirmek için yeni özel komutlarınızı ekleyebilirsiniz.

Komutların eklenmesi ve çıkarılması:

Komutlar yeniden adlandırılabilir, listedeki sıralamalar değiştirilebilir. Komutlar listeye eklenebilir ya da listeden çıkarılabilir.

Çoklu monitörlerin desteklenmesi:

Bu program, çoklu monitör yapılandırmasını destekler.

İngilizce ve Çince arayüzleri mevcuttur.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver