Windows XP Özellik Ekleme Çıkarma Ücretsiz İndir nLite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows XP Özellik Ekleme Çıkarma nLite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda nLite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

nLite Windows yüklemenizi gerçekleştirmeden önce istediğiniz özellikleri ve seçenekleri kaldırmanıza olanak sağlıyor. Gerek duymadığınız komponentlerin kaldırılması sisteminizin hızını ve güvenliğini arttıracağı için gelişmiş bilgisayar kullanıcıları açısından çok tercih edilen bir program olan nLite bootable (başlatılabilir) ISO yapabilmeniz için gerekli tüm adımlara sahip.

Service Pack eklemeleri yapabileceğiniz, CD Key otomasyonu oluşturabileceğiniz ve diğer kişisel bilgilerinizi ekleyebileceğiniz kişiselleştirilmiş bir Windows CD’si yaratabilmek artık sizin elinizde.

Son sürüm ile birlikte driver ve hotfix entegrasyon desteği bulunmakta. SATA/RAID sürücüleri içeren CD yaratabilmeninde sağladığı kullanışlılık sayesinde de artık eski floppy drive’ına ihtiyacınız kalmıyor. Ayrıca IExpress Sihirbazı, basit TCP/IP Servisleri ve Route Listening Service özellikleri eklenmiş bulunuyor.

Sürüm 1.4.5 final ile yayınlanan Windows Service Pack 3 (SP3) desteği ve uyumu programa getirilmiş bulunuyor. 

Desteklenen İşletim Sistemleri:

Windows 2000 (Professional, Server, Advanced Server)Windows XP (Professional, Home, MCE, N, X64 Professional)Windows Server 2003 (Standart, Web, Enterprise, x64, R2)

Uyarı! Program çalışmak için .NET Framework‘e ihtiyaç duymaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver