Windows XP İşletim Sistemi Hızlandırıcı Ücretsiz İndir WinXP Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows XP İşletim Sistemi Hızlandırıcı WinXP Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WinXP Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

XP işletim sisteminizi en iyi hale getirebileceğiniz, bütün ayarlarını değiştirebileceğiniz ve eskisinden daha hızlı bir Windows XP kullanabilmeniz için gerekli tüm ayarlara ulaşabileceğiniz bir araç olan XP Manager ile 30’dan fazla farklı özellikle sisteminizi optimize edebilirsiniz . Sisteminizin daha hızlı ve daha kararlı, güvenli ve kişiselleştirilmiş olması için bu yazılım birebir. Windows XP işletim sisteminin tüm ayarlarını kolayca görüntüleyebildiğiniz program basit düzenlemelerle etkili bir sonuç almanızı sağlıyor.

Özellikleri:

Bilgisayarınız hakkında tüm bilgilere ulaşabileceksiniz.
İşletim sisteminizin optimize ederek en hızlı hale getirebileceksiniz.
Gereksiz dosyaları, hatalı dosyaları ve istenmeyen tüm dosyaları temizlemek için bulundurduğu temizleme aracı ile kayıt defterine kadar Windows’unuzdaki tüm dosyaları temizleyebileceksiniz.
Özelleştirme seçenekleriyle başlangıç, mouse buttonları, arkaplanları, iconları ve daha birçok görsel özelliği kişiselleştirebiliyorsunuz.
Güvenlik ve ağ ayarları ile Windows XP işletim sisteminizin en ince detaylarına kadar tüm ayarlara rahatlıkla ulaşabilecek ve düzenleyebileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver