windows Windows 7 windows 7 bilgi windows 7 görüntüler

Etiketler: işletim sistemi, vista, windows 7 hakkında

Windows 7 Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7

Microsoft’un Windows 7 adını vermeyi düşündüğü yeni işletim sistemi resimleri ve videoları nette dolaşmaya başladı. Windows 7 ile Vista’da yarattığı imajı kökten değiştirmeyi hedefliyor. Önceki windows ların aksine yepyeni bir windows geliyor.

Microsoft Windows 7 görüntüleri gerçekten sızıyor mu yoksa sızdırılıyor mu? Microsoft bunu adet haline getirmiş durumda daha Microsoft vista’nın eksiklerini tamamlamadan yeni işletim sisteminin haberlerini birkaç yıl önceden reklamlarını yapabilmektedir.

null

Windows 7 ne zaman çıkacak?
Yakın geçmişte Bill Gates tarafından önümüzdeki seneden itibaren çıkabileceği ima edilen Windows 7 için geliştirme sürecinin sürdüğünü ifade eden Sinofsky, “Başarmak istediğimiz şeylere bağlı olarak kesin zamanı en sağlıklı şekilde daha sonra yine bizden duyacaksınız. Ancak şunu söyleyebilirim ki Windows 7′nin piyasaya sürülmesi Vista’nın genel olarak kullanılmaya başlamasından yaklaşık 3 yıl kadar sonra olacak.” diyerek 2010 yılının Ocak ayı sonunu işaret etti

Neler değişecek?
En önemli değişikliklerin ise işletim sisteminin çekirdeğinde olacağını söyleyen Sinofsky aynı zamanda Windows Server 2008 için de benzer çalışmaların yürütüldüğünü sözlerine ekledi ve şunları söyledi:
“Vista üzerinde çalışan sürücüler ve programlar Windows 7 üzerinde de gerçekten iyi bir şekilde çalışacak. Aslına bakarsanız sistem olarak aynı yapıda olacak. Ancak bunlara ek olarak özellikle sürücüler konusunda bazı uyum özellikleri eklenecek.

Vista’da bunlar ilerletilmişti. Windows Server 2008 çekirdek yapısı ile daha da kuvvetlendirerek bu ilerlemeyi başarılı bir şekilde daha da ileriye götüreceğiz. Kısacası Windows Server 2008′deki yapı Vista’nın geliştirilmiş ve evrim geçirmiş bir sürümü olacak. Windows 7 ise daha da ileri seviyede bir evrim geçirecek.
Öte yandan Windows 7 üzerinde pek çok özellik yer alacak. Şimdilik sadece sürücü ve yazılımlar için uyumluluk ile çekirdekten bahsettim. Ancak emin olun çok daha fazlası yer alacak.”

Son Aramalar: işletim sistemi, vista, windows, Windows 7, windows 7 bilgi, windows 7 görüntüler, windows 7 hakkında, windows 7 nasıl, Windows 7 ne zaman çıkacak, Windows 7 Neler değişecek, windows 7 videolar, windows 7 yenilikler, windows 7 yorumlar

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver