Windows Vista Ayarlama Aracı Ücretsiz İndir TweakVI Basic Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows Vista Ayarlama Aracı TweakVI Basic Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TweakVI Basic isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TweakVI, Vista için yazılmış yardımcı bir uygulama. Windows Vista’nın birçok gizli ve ulaşışması zor özelliğini kolayca değiştirmenize izin veren TweakVI, masaüstünüzü özelleştirmenize, Internet Explorer’ınızın özelliklerine ulaşmanıza, Vista’nın başlangıç (boot) önceliklerini değiştirmenize, sistem konfigürasyonunu görüntülemenize olanak tanıyor. Ücretsiz olarak kullanıma sulunan TweakVI Basic’in daha fazla özelliğe sahip ücretli sürümüleri de bulunmkatadır.

TweakVI Windows Vista’yı özelleştirmek ve optimizasyon yapmak için tasarlanan ilk yazılım. Vista’nın yüzlerce gizli özelliğine ulaşmanız dışında, bilgisayarınızı optimize etmek içinde kullanabiliceğiniz bu program ile Windows Vista kurulu bilgisayarınızdan en iyi performansı almanız için yapmanız gereken ayarları bu yazılım sayesinde rahatlıkla yapabiliceksiniz.

Diğer tweaking araçlarına göre TweakVI birçok özelliği bir arada tutmasıyla Windows ayarlama konusunda herzaman önde olmuştur. Gayet güvenilir olan bu programla Vistanın registrysini temizliyebilicek, aktivasyon sistemini, yazılım kısıtlamalarını ayarlıyabiliceksiniz.

TweakVI ile 256 MB’lık bir sürücü oluşturup sisteminizdeki özel bilgilerinizi saklayın, RAM’inizi en üst düzeyde kullanın, TrueType fontlarınızı yönetin, internet bağlantınızı hızlandırın bütün bunları sade bir arayüzü sahip kolay kullanımlı bir araç ile rahatlıkla gerçekleştirin.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver