Windows Ürün Anahtarı Bulma Programı Ücretsiz İndir Magical Jelly Bean KeyFinder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows Ürün Anahtarı Bulma Programı Magical Jelly Bean KeyFinder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Magical Jelly Bean KeyFinder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Magical Jelly Bean KeyFinder, Windows’u bilgisayarınıza kurarken kullandığınız ürün anahtarını bulup kurtaran programdır. Bu program aynı zamanda diğer pek çok uygulamaya ait ürün anahtarlarını bulan toplu güncel yapılandırma dosyasına sahiptir. Bunun yanı sıra, Magical Jelly Bean KeyFinder, ön yüklemesi yapılamayan Windows kurulumlarına ait ürün anahtarlarını da bulabilir. Programın özellikleri:

300’ün üstünde programı destekler,
Ön yüklemesi yapılamayan Windows’u tarar,
64-bit sistemlerle çalışabilir,
İsteğe bağlı yapılandırma dosyasıdır,
Komut satırı seçenekleri:  /kaydet /kaydetcsv /kapat /topla /dosya
Topama seçeneği yükleme: Program size, başka bir Windows yüklemesinin toplama kaydını yükleme olanağı sunar. Bunu kullanmak için yükleme belleğini çalışan cihaza bağlayın (Windows 2000, XP, Vista ya da Windows 7 olmalı) ve yükle komutu verin. Sonra bunu kurulumu yapılamayan Windows’a yönlendirin. Windows Vista kullanıyorsanız, bunu yapabilmeniz için yönetici haklarına sahip olmanız gerekmektedir. Bunun için, KeyFinder’a sap tıklayın ve “Yönetici olarak çalıştır” komutunu verin.

Programın eksiklikleri:

Adobe CS2-CS ürünlerine ait dizileri kurtaramaz,
Windows 7,8 ve Office 2010’’a ait dizileri kurtaramaz,
Uzak ağ bilgisayarlarını tarayamaz,
Taşınabilen versiyonu yoktur.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver