Windows Tema Değiştirme Programı Ücretsiz İndir MyColors Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows Tema Değiştirme Programı MyColors Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MyColors isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MyColors ile Windows’unuzdaki tüm görünümü komple değiştirebilirsiniz. Stardock firmasının yeni yazılımı olan bu program ile birbirinden güzel temaları Windows’unuza yükleyebilir ve bu sayede Windows’unuzu kişiselleştirebilirsiniz. MyColors, Windows’unuzun GUI’sini, ikonlarınızı, duvar kağıdınızı değiştirir ve masaüstünüze yeni eklentiler getirir.

Hiçbir sistem dosyasını değiştirmemesi dolayısıyla da çok basit bir şekilde programın içinden yine eski Windows görünümünüze dönebilirsiniz.

MyColors, Diamond teması ile birlikte gelir ve bu tema ile XP’nizin klasik görünümünü inanılmaz şekilde değiştirebilirsiniz. Tamamen farklı bir işletim sistemi görünümü kazanan XP’niz ile artık gözleriniz klasikleşen XP görünümünün dışına çıkacak. Vista’ya da uygulayabileceğiniz bu diamond teması ile Vista’nız da oldukça güzel bir değişim geçirecek.

Önemli! Program ücretsizdir ancak temalar sadece buradan yüklenebilmektedir. Ve bu temaların çoğu ücretsiz olsa bile bazıları ücretlidir. Program yeni olduğu için tema seçenekleri kısıtlı ama zamanla seçenekler de artacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver