Windows Programlarını Linux’ta Çalıştırma Aracı Ücretsiz İndir Wine Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows Programlarını Linux’ta Çalıştırma Aracı Wine Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Wine isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Linux işletim sistemi ile Windows arasındaki rekabet her zaman Windows’un lehine olmuştu. Çünkü Windows işletim sistemi içerisinde uyumlu olan programlar sayıca çok daha fazlaydı. Bu durumda Linux kullanmak isteyip de sadece uygulamaları yüzünden Windows’u tercih eden kullanıcıların beklediği geçiş programının kararlı sürümü sonunda yayınlandı. Linux işletim sistemlerinde Windows programlarını çalıştırabilme özelliğine sahip olan bu program ile sanal makineler yaratıp küçük ekranlarda Windows uygulamalarını çalıştırmak zorunda kalmayacaksınız.

Programın Linux işletim sistemlerinde çalıştırabildiği uygulamaların listesine gözatmak için buraya tıklayın.

Linux işletim sisteminde artık istediğiniz oyunları oynayabilir istediğiniz uygulamaları çalıştırabilirsiniz. Linux sistemlerin uygulamaları bana yetmiyor, illaki Windows uygulamaları gerekiyor diye düşünen kullanıcılar için geliştirilmiş olan Wine ile artık Windows uygulamalarını Linux tabanlı sistemlerde de kullanabileceksiniz.

Not: Wine bir emülator program değildir.

Önemli!Programı Yükle” butonuna bastığınız zaman üretici adresine yönlendirilerek sahip olduğunuz Linux işletim sistemini seçerek yüklemeye devam edeceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver