Windows Phone İçin Güvenlik ve Antivirüs Uygulaması Ücretsiz İndir NQ Mobile Security & Antivirus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows Phone İçin Güvenlik ve Antivirüs Uygulaması NQ Mobile Security & Antivirus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NQ Mobile Security & Antivirus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

NQ Mobile Security & Antivirus, Windows Phone 7.5 ve üstü işletim sistemini kullanan cihazların güvenliğini sağlayabilecek özelliklere  sahip ve oldukça popüler bir mobil uygulama. Antivirüs yapısı başta olmak üzere birçok koruma parçacığını bünyesinde bulunduran bu uygulama ile güvenlik adına önemli bir adım atabilirsiniz.

Virüs, trojan, truva atı ve malware gibi olumsuz amaçlar güden yazılım ve öğelere karşı güvenliğinizi sağlayabilen NQ Mobile Security & Antivirus, mobil cihazınızı baştan sonra tarayabiliyor. Bununla birlikte bir doküman, uygulama, oyun ya da dosya indirmek istediğinizde o içeriği de tarıyor.

Sahip olduğu kötücül yazılım bilgi veritabanını düzenli olarak güncelleyen ve bu şekilde son çıkan olumsuz amaca yönelik öğeler hakkında bilgi sahibi olabilen uygulama, trafiğinizi de anlık olarak izleyerek bu konuda size yardımcı olabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver