Windows Phone İçin Garanti Bankası Mobil Uygulaması Ücretsiz İndir Garanti Bankası Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows Phone İçin Garanti Bankası Mobil Uygulaması Garanti Bankası Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Garanti Bankası isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bankacılık işlemlerini taşınabilir cihazlardan gerçekleştirmek hayatlarımızı en çok kolaylaştıran etkenlerden birisi haline geldi. Böylece şubeleri, bankamatikleri ziyaret etmek gibi dertlerden bir nebze de olsa kurtulabildik.

Bankalar da elbette bu süreci kaçırmamak için bu cihazlara uygun yazılımları ürettiler. Bunlardan bir tanesi Garanti Bankası’nın Windows Phone işletim sistemli cihazlar için hazırladığı resmi uygulaması.

Uygulamayı kullanarak piyasa bilgilerine ulaşabilir, günlük piyasa yorumlarını takip edebilir, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kartkredi başvurunuzu yapabilir ve size en yakın şube ve bankamatikleri kolayca harita üzerinde bulabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver