Windows Medya Oynatıcı Ücretsiz İndir Windows Media Player 10 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows Medya Oynatıcı Windows Media Player 10 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows Media Player 10 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni ve çarpıcı görünümüyle Windows Media Player 10, dijital ortamı bulup yüklemeniz, Windows XP tabanlı bir bilgisayarda yürütmeniz ve geniş bir taşınabilir aygıt yelpazesinde istediğiniz yerde dijital ortamın keyfini yaşamanız için için kesintisiz bir yöntem sağlar.

75’ten fazla taşınabilir ortam aygıtını destekleyen Windows Media Player 10, size geniş bir aygıt yelpazesinde daha fazla dijital müzik dinleme olanağı sağlar. Toplu depolama aygıtları ve gelecek kuşak aygıtlar için, Windows Media Player 10’daki Otomatik Eşitleme özelliği müziklerinizi ve hatta video, resim ve kaydedilmiş TV programlarını taşınabilir müzik ve video oynatıcılarıyla eşitlemenizi sağlar. Windows Media Player 10 müzikten, video, resim ve TV kayıtlarına kadar tüm dijital ortamınızı keşfetmenizi, karşıdan yüklemenizi, düzenlemenizi ve yürütmenizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Windows Media Player 10’daki Akıllı Müzik Kutusu özellikleri, en büyük dijital ortam koleksiyonlarını bile yönetme güçlüğünü hissettirmez. Bu özellikler, kayıttan yürütme deneyiminde size daha fazla denetim olanağı sağlarken, aynı zamanda koleksiyonunuzdaki dijital ortamı bulmak ve düzenlemek için gereken iş miktarını azaltır.

Dijital ortam koleksiyonunun düzenli tutmak için her dosyanın eksiksiz ortam bilgileriyle (meta veri) “etiketlenmesi” gerekir. Önceden, özellikle büyük bir dijital ortam koleksiyonu söz konusu ise, bu sıkıcı bir iş olabilirdi. Windows Media Player 10, parça bilgilerini otomatik olarak güncelleştiren yararlı işlevler sağlar. Windows Media Player 10 içinde akıp giden radyo istasyonları dünyasına adım atın. Kullanılabilen 2.000’e yakın istasyon içinden, bölgesel müzikten açık oturumlara, spora, komedi programlarına kadar her şeyi bulabilirsiniz. Programla özgün seste incelme veya kalınlaşma gibi bir değişme olmaksızın ses ve video içeriğinin kayıttan yürütme hızını artırabilir veya düşürebilirsiniz.

Player’daki Windows Media Audio 9 Professional teknolojisi, 128 Kbps hızında bile 24 bit, 96 kHz sesi 5.1, hatta 7.1 kanal sesle destekler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver