Windows Media Player 12 Vista ve Xp ile uyumlu mu, çalışır mı hata verir mi?

Etiketler:media player 12Türkçewindowswindows 7Windows Media Player 12 Türkçewindows Media player 12 XP ve Vista

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Media Player 12 – Windows 7

Windows‘un yeni işletim sistemleri için geliştirdiği yeni “Windows Media Player 12” yalnızcaWindows 7 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda çalışmaktadır. Windows XP ve Windows Vistagibi işletim sistemlerinde çalışmamaktadır. Yinede piyasada çeşitli bilgisayar korsanları tarafından XP ve Vista’da çalışan versiyonları yapılmıştır. Bu tür uygulamalar genellikle virüs içerir ve özel bilgilerinizi çalmak için kullanılır.

Dikkat: Windows Media Player 12 yalnızca Windows 7 işletim sistemine özgüdür. Windows XP ve Windows Vista’da kesinlikle çalışmaz. Media Player 12′nin ayrıca indirme linki yoktur. Yalnızca işletim sistemi ile birlikte otomatik yüklenir.

Sponsorlar

Windows Media Player 12 Oynattığı Formatlar:
3GP, AAC, AVCHD, MPEG-4, WMV, WMA, AVI, DivX, MOV ve Xvid formatlarını destekler.

Yeni kayıttan yürütme modları:
Windows Media Player 12 deki şimdi yürütülüyor modunda, sadece ihtiyaç duyulan tuşları gösterir, böylece sizinle müziğiniz veya videonuz arasına hiçbir şey girediği gibi büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. Kayıttan yürütme denetimlerinin bulunduğu yeni görev çubuğu küçük resmi, önizlemeyi kolaylaştırır ve eğlenceli hale getirir.

Daha kolay, daha eğlenceli
Daha akıllı ve daha fazla DVD oynatma seçeneği, 15 saniyelik şarkı önizlemeleri ve sevdiğiniz medyalara hızlı erişim için Sıçrama Listeleri’nin tadını çıkarın. Üstelik bu yalnızca başlangıç.

Windows 7 aşağıdaki işletim sistemlerinde çalışır.
Windos 7 Starter
Windos 7 Home Basic
Windos 7 Home Premium
Windos 7 Professional
Windos 7 Ultimate
Windos 7 Enterprise

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

Cevap Ver