Windows MAC OSX Teması Ücretsiz İndir FlyakiteOSX Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows MAC OSX Teması FlyakiteOSX Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FlyakiteOSX isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Herkes kendince Windowsta şık bi görüntü elde etmeye çalışır.Ancak hiç bi zaman MAC OSX kadar şık olamaz.Tüm windows kullanıcıları bu haberi sevecek.Programı indirdikten sonra yüklerken her zaman bütün kutucukları işaretleyin.Ancak o zaman gerçek MAC OSX görünümünü elde edebilirsiniz.Eğer beğenmezseniz bi uninstalla eski görüntüye kavuşabilirsiniz.Bu programı yükledikten sonra program resetlenicek ve karşımıza o meşhur ısırılmış elma çıkacak .Ayrıca sesler de MAC OSX işletim sistemine benziyecek.Windowsa hiç bi zarar vermez Mac işletim sistemi severler ve MAC PC’lere sahip olamayan kullanıcıların tercih ettiği temadır, Tamamen ücretsizdir.Burdan indirebilirsiniz.

Spyware koruması varsa bilgisayarınızda hata verebilir. Tüm registry kayıtları HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareFlyakiteOSX konumuna yazılmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver