Windows Live Temel Parçalar Ücretsiz İndir Windows Live Essentials Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows Live Temel Parçalar Windows Live Essentials Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows Live Essentials isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Messenger, Fotoğraf Galerisi, Movie Maker, Mail, Windows Live Mesh, Aile Koruması, Bing Çubuğu,Messenger Companion, Outlook Bağlayıcısı Paketi, Microsoft Silverlight ve Yazararaçlarını biraraya toplayan Windows Live Essentials 2012 ile pek çok kapsamlı işi basit bir kurulumla etkin olarak yapabileceksiniz.

Messenger: Listenizdekilerle anlık mesajlaşma için kullanmak dışında video konferans, sosyal ağ takibi, oyun oynamak gibi pek çok işlemi birarada yapabileceksiniz.

Fotoğraf Galerisi: Fotoğraf ve videoları düzenleyerek galeriler, filmler, panoramalar yaratabilir ve bunları çecrimiçi ortamda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Movie Maker: Dilediğiniz videoları biraraya getirin, efektler, geçişler, müzikler ve yazılar ekleyerek kendi filminizi oluşturun. Filminizi sık kullandığınız YouTube, Facebook, Windows Live SkyDrive ve benzeri pek çok siteye doğrudan Movie Maker’dan ekleyin. Mail: Birden fazla e-posta hesabını ekleyerek hepsini bu araçla etkin bir şekilde yönetin. Windows Live SkyDrive üzerinden fotoğraf albümünü alıcının mail hesabını doldurmadan paylaşın.Aile Koruması: Anne babaların çevrimiçi ortamda çocuklarının güvenliğini korumalarına yardımcı olan ebeveyn denetimleri.

Windows Live Mesh: Tüm bilgisayarlarınızdaki fotoğraflara, belgelere ve diğer dosyalara erişin ve bunları senkronlayın.

Messenger Companion: Internet Explorer’da web sitelerini ziyaret ederken arkadaşlarınızın paylaştığı bağlantıları görün ve bunlara yorum yapın.Bing Çubuğu: Bulunduğunuz web sitesinden çıkmadan Bing üzerinden arama sonuçlarına ulaşın. Outlook Bağlayıcısı Paketi: Messenger için Outlook Hotmail Bağlayıcısı’nı ve Outlook Sosyal İçerik Bağlayıcısı’nı içerir.

Microsoft Silverlight: Silverlight tarayıcı eklentisini kullanarak zengin, etkileşimli web sitelerine erişin.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver