Windows Live Movie Maker Final Haberi – Son Dakika Haberleri

Windows Live Movie Maker Final

#
Klip bölme. Bir video klibi iki parçaya bölebilirsiniz. Klibin arasına resim veya video geçişi eklemek istediğinizde bu işlev işinize yarayacaktır. Bir projenin film şeridinde veya zaman çizelgesinde görünen bir klibi veya İçindekiler bölmesindeki bir klibi bölebilirsiniz.
# Klip birleştirme. Bitişik iki veya daha fazla video klibi birleştirebilirsiniz. Bitişik klipler, birlikte çekilen, birinin son kısmı ile diğerinin başlangıç kısmı aynı olan kliplerdir. Kısa süreli, çeşitli klipleriniz varsa bunları film şeridinde veya zaman çizelgesinde tek bir klip olarak görüntülemek istiyorsanız, klipleri birleştirme işlemi işinize yarayacaktır. Klip bölme işlemine benzer biçimde, İçindekiler bölmesindeki veya film şeridindeki veya zaman çizelgesindeki bitişik klipleri birleştirebilirsiniz.
# Klip kırpma. Bir klibin projenizde görünmesini istemediğiniz kısımlarını gizleyebilirsiniz. Örneğin, klibin başlangıcını veya sonunu kırpabilirsiniz. Kırpma işleminde, kaynak malzemeden herhangi bir eksiltme yapılmaz. İstediğiniz zaman, kırpma noktaları’nı kaldırarak klibi eski haline getirebilirsiniz. Klipler ancak film şeridine veya zaman çizelgesine eklendikten sonra kırpılabilir. İçindekiler bölmesindeki klipler kırpılamaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Download Windows Live Movie Maker

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver