Windows Live Messenger İle Skype Hesabını Birleştirmek MSN yi Skype ile nasıl birleştirebilirim MSN ike Skype Hesaplarını Birleştirmek

MSN ike Skype Hesaplarını Birleştirmek,

 

Bilindiği üzere MSN muhtemelen Aralık 2012 tarihinden sonra Çin ülkesi haricinde tüm dünyada verdiği hizmeti durduracak. Microsoft’tan yapılan açıklamada Çin haricinde tüm ülkelerde Windows Live Messenger hizmetini durduracaklarını söyledi.  Daha önceki yazımızda MSN hesabınız ile Skype’a nasıl bağlanacağını sizlere anlatmıştık. Yazıya gitmek için tıklayın. Bu yazımızda ise MSN hesabınız ile Skype hesabınızı nasıl birleştirebileceğinizi sizlere anlatacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

MSN Hesabı Skype Hesabıyla Nasıl Birleştirilir?

Skype hesabınıza MSN üzerinden bağlandıktan sonra karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi Bir Skype hesabım var seçeneğini seçerek işleme devam ediyoruz.

Bir Skype hesabım var seçeneğini seçtikten sonra Skype hesap bilgilerinizi girip oturumu açıyoruz. Oturumu açtıktan sonra karşımıza Skype ve Microsoft hesaplarımıza ait kullanıcı adları ve resimleri geliyor. Devam Et’i tıklayarak hesapları birleştiriyoruz.

Etiketler: :
skype ve msn birleştirme, skype msn birleştirme, skype ile msn birleştirme, msnyi skype ile birleştirdim, msn ve skype birleştir, msn skype birleştirme, skype ile msn nasıl birleştirilir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver