Windows Live Messenger 2009 İçin Birden Fazla Pencere Açabilmek Ücretsiz İndir WLM 2009 İçin Çoklu MSN Pencere Açma Yaması Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows Live Messenger 2009 İçin Birden Fazla Pencere Açabilmek WLM 2009 İçin Çoklu MSN Pencere Açma Yaması Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WLM 2009 İçin Çoklu MSN Pencere Açma Yaması isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ülkemizde en çok kullanılan iletişim araçlarından biri haline gelen anlık mesajlaşma programı Windows Live Messenger’ın en yeni sürümü WLM 2009’u kullanan bilgisayar kullanıcılarının birden fazla hesap ile aynı bilgisayardan MSN penceresi açmalarına olanak sağlayan yama TAMindir tarafından siz ziyaretçilerimiz için geliştirilmiş bulunuyor.

Küçük boyutlu bu uygulama ile diğer çoklu MSN programlarında yaşadığınız sorunlara rastlamadan özellikle tertemiz virüs, trojan vb. hiçbir kötü niyetli yazılım uyarısına mazur kalmadan bilgisayarınızda birden fazla hesap açma imkanına sahip olacaksınız.

Ayrıca geliştirdiğimiz bu yama’yı uygularken Windows Live Messenger 2009 programınının kapalı olmasıda gerekmiyor. Bol eğlenceli ve mutlu sohbetler dileğiyle.

Not: WLM 2009’u indirmek için buraya tıklayınız.

* Yamayı Windows Vista üzerinde uygulayacak olan kullanıcıların programı çalıştırırken programa sağ tıklayıp “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğini kullanması gerekmektedir. Registry kaydı gerçekleştiği için bu seçenek kullanılmadan yama uygulanamamaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver