Windows Live Bugün kapatma Windows Live Bugün nasıl engellenir

Etiketler: msn, MSN Windows Live Bugün kapatma

MSN Windows Live Bugün Nasıl Kapatılır Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

MSN Windows Live Bugün Nasıl Kapatılır

MSN’inizi açar açmaz karşınıza küçük bir pencere çıkıyor İşte o çıkan MSN Live Bugün penceresi. Bugun, Hotmail, Spor, Hava durumu gibi seçeneklerin olduğu MSN Live Bugün penceresini kapatabilirsiniz. MSN Live Bugün penceresi kapatmak için aşşağıdaki adımları izlemeniz yeterli: MSN’inizi açtığınızda karşınıza sinir bozucu bir sayfa mı çıkıyor. İşte o çıkan MSN Live Bugün penceresi. Pencere üzerinde bir daha gösterme gibi bir şey olmadığından her msn’i açışınızda karşınıza çıkıyor. İşte bu sorundan tamamen kurtulmanın yolu:

Msn’inizde sırasıyla Araçlar >> Seçenekler >> Genel sekmesine gelin.

Messenger’da oturum açtığımda Windows Live Bugün’ü görüntüle şeklinde bir seçenek var. Onda bulunan tik işaretini kaldırıp önce “Uygula” ardından ise “Tamam” diyerek pencereyi kapatabilirsiniz. Artık bundan sonra msn’inizi açtığınızda MSN Windows Live Bugün penceresi karşınıza çıkmayacaktır.

Son Aramalar: msn, MSN Windows Live Bugün kapatma, Windows Live Bugün kapatma, Windows Live Bugün nasıl engellenir

msn bugün, msn bugn, live com nasıl engellenir, msn de haberler nasıl kaldırılır, msn bugün nasıl kapatılır, msn haberleri kapama, messenger haberleri kapatma, windows live bugünü kapatma, lıve mail de haberleri nasıl engellerim, windows live uygulamasını bana gelmesini nasıl önlerim

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver