windows için yüz tanıma programı indir Yüz Tanıma programı indir Yüz Tanıma sistemi

Etiketler: android için Yüz Tanıma uygulaması, bedava Yüz Tanıma programı

Ücretsiz Yüz Tanıma Programı İndir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Yüz Tanıma Programı İndir

KeyLemon adlı bu ücretsiz yazılım Windows, MAC, Android, Linux, iOS işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Bedava olarak sunulan bu yüz tanıma yazılımı ile bilgisayarınız, tablet veya akıllı cep telefonunuzu sizden başkası kullanamayacak. KeyLemon, oturum açma şifrenizi değiştirmeye yardımcı olan ücretsiz bir yüz tanıma yazılımıdır. Program bilgisayarınızın başına geçtiğinizde sizi fark ederek hiçbir şifre girmeden bilgisayarınıza giriş yapmanızı sağlıyor. Bilgisayarınızın başından kalktığınız zaman ise oturumunuzu sonlandırıyor. Ta ki siz tekrar bilgisayarınızın başına geçene kadar oturumunuz kilitli kalacaktır. KeyLemon programının birde Firefox için LemonFox adında bir eklentisi bulunuyor. Bu eklenti sayesinde Facebook, Twitter, MySpace gibi sitelerin girişlerinde de bir şifre yönetici program gibi çalıştırma imkanına sahipsiniz.

KeyLemon adlı bu ücretsiz yüz tanıma yazılımı istediğiniz internet sitesine giriş yaptığınızda web kamerasından doğrulayarak otomatik olarak oturum açar. Birden fazla yüz modeli yönetimi sayesinde yüz tanıma ışık koşullarına duyarlı olduğundan farklı ortamda tanımasını sağlamak için yeni yüz modelleri eklemenizi sağlar. Tanıma doğruluğu, düşük, orta ve yüksek arasında ayarlanabilir.

Linkte en altta indirme linki bulunuyor. Sol menüde ise kendinize uygun işletim sistemini seçiniz. KeyLemon programı 32 bit ve 64 bit işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

KeyLemon indirmek için web sitesi

Son Aramalar: android için Yüz Tanıma uygulaması, bedava Yüz Tanıma programı, windows için yüz tanıma programı indir, Yüz Tanıma programı indir, Yüz Tanıma sistemi

samsung yüz tanıma programı, android yüz tanıma programı, dell yüz tanıma programı indir, yüz tanıma programı windows 7 32 bit, galaxy s2 yüz tanıma programı indir, yüz tanıma programı türkçe indir, yüz tanıma programı android, cep telefonu yüz tanıma programı, ücretsiz yüz tanıma programı indir, yüz tanıma programı windows 7

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver