Windows İçin Web Geliştirme Ortamı Programı Ücretsiz İndir Z-WAMP Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows İçin Web Geliştirme Ortamı Programı Z-WAMP Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Z-WAMP isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Z-WAMP, Windows üzerinden çalışan, hızlı, minimal bir Web sunucu paketidir. Apache, MySQL, PHP, Adminer, MongoDB, MemCached, SQLite, eAccelerator ve Alternative PHP Cache (APC) paketlerinin son sürümlerini içeren program, özellikle at çalıştır tarzında çalışması sayesinden web programcıları için güzel bir çözüm sunmakta.Adminer gibi alternatif bir Mysql katmanını kullanarak veritabanınızı yönetmenizi sağlamakta. Phpmyadmin kullanmanızı gerek bırakmamaktadır. Her bir paketin kendisine has bir portu bulunmakta. Programı çalıştırma esnasında dikkat etmeniz gereken tek nokta Windows üzerinde açılacak portlara izin vermelisiniz. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra web tarayıcınızda otomatik olarak başlangıç ekranı ve durum çubuğunuzda ise simge halinde duran Z-Wamp server ikonunu göreceksiniz. 

Genel Özellikleri:

At çalıştır yapıda olması. Sourceforge adresinden ayrıca kurulum dosyasınıda indirebilirsiniz.
Phpmyadmin yerine Adminer isimli bir mysql katmanı kullanmakta. Hafif, hızlı ve phpmyadmin’e en iyi alternatiflerden birisidir. Kesinlikle yabancılık çekmeyeceksiniz ve denemenizi öneriyoruz.
Yerel sunucunuz için tüm paketlerin güncel sürümlerini içerir.
Yerel sunucunuz kurulduktan sonra durum çubuğuna ikon olarak gelmekte ve tüm ayarları bu ikon üzerindeki menüden yapabilmektesiniz.

Z-Wamp Paket İçeriği:Apache 2.4.1MySQL 5.5.20PHP 5.3.10MongoDB 2.0.3APC 3.1.8deveAccelerator 1.0svn427MemCached 1.4.5XCache 1.3.2XDebug 2.1.3Adminer 3.3.4PHP MongoDB Admin

The latest release of Z-WAMP (Version 2.0.9) contains:-

Apache 2.4.1
MySQL 5.5.20
PHP 5.3.10
MongoDB 2.0.3
APC 3.1.8dev
eAccelerator 1.0svn427
MemCached 1.4.5
XCache 1.3.2
XDebug 2.1.3
Adminer 3.3.4
PHP MongoDB Admin

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver