Windows İçin Web Geliştirme Ortamı Programı Ücretsiz İndir UwAmp Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows İçin Web Geliştirme Ortamı Programı UwAmp Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda UwAmp isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda Apache, Mysql, PHP ve Sqlite kurulumunu tek bir pakette sunarak yerel bir sunucu kurmanıza yardımcı olur. Oluşturduğu web geliştirme ortamı sayesinde yazdığınız tüm betikleri çalıştırabilir ve test edebilirsiniz.

Genel Özellikler:

İsterseniz kurmadan çalıştırın : UwAmp zip paketli versiyonuda bulunmaktadır. Kuruluma ihtiyaç duymadan zip arşivinden çıkardığınız UwAmp dosyalarını çalıştırabilirsiniz.Basit arayüz : UwAmp tek bir ekrandan tüm detayları sunabilen basit bir arayüze sahip. Birden çok PHP versiyon : Tek bir tuşla son sürüm PHP’ye yükseltebilme.CPU Monitör : Apache ve Mysql’in CPU üzerindeki işlem hacimlerinin izlenmesi.U3 Modu: USB flash disklere de kurulabilir.

Yüklenen Bileşenler:

Apache 2.2.17 (SSL ile) MySQL 5.5.9 PHP (5.2.17 / 5.3.5) Xdebug 2.1.0 ile birliktePHPMyAdmin 3.3.9.1 SQLite Browser 1.3 Xdebug client 1.0b5

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver