Windows İçin Uygulama Ekleme Programı Ücretsiz İndir Pokki Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows İçin Uygulama Ekleme Programı Pokki Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pokki isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pokki Windows’unuza mobil cihazlardaki gibi uygulama mantığını çok faydalı ve kullanışlı bir biçimde getiren bir program.

İçerisinde Gmail, Facebook, Twitter ve çok daha fazla uygulamayı barındıran Pokki başlat çubuğunuza uygulamaların kısa yollarını yerleştiriyor ve kendi arayüzünü kullanarak uygulamanın eriştiği servisi kullanmanızı sağlıyor.

E-posta ve sosyal medya hesaplarınızın kontrolünü internet tarayıcınızı kullanmadan, çok hızlı ve çok etkili bir biçimde gerçekleştirmenizi sağlayan program akıcı çalışıyor ve grafikleri gözü okşayacak şekilde hazırlanmış durumda.

Ekran görüntülerinde görebileceğiniz gibi işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu programa göz atmadan geçmemenizi tavsiye ediyorum.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver