Windows için USB Aygıt Yöneticisi Ücretsiz İndir USB Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows için USB Aygıt Yöneticisi USB Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda USB Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

USB Manager bilgisayarınızın USB bağlantı noktaları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlayan ufak bir uygulama. Herhangi bir panele sahip değil ve tamamen sistem çubuğundan kontrol ediliyor.

Bilgisayarınıza herhangi bir cihazın bağlanmasını ve çalışmasını engellemek istiyorsanız kullanabiliyorsunuz. Örneğin flash bellek, yazıcı, tarayıcı veya diğer cihazlar program sayesinde bilgisayarınıza takılı olsalar bile işlev göstermiyorlar.Özellikle yabancı kişilerin bilgisayarınızı kullanırken zarar verebileceğini düşünüyorsanız bu özelliği faydalı olacaktır.

Ayrıca dosyalarınızın çalınma riskine karşı da bir koruma sağlaması böylece mümkün. Dilerseniz sistem çubuğundan tamamen gizlemeniz de mümkün. Bunun yanında program şifre kullanımını da destekliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver