Windows İçin Resim Slaytları Hazırlama Programı Ücretsiz İndir MAGIX Fotoğraflar CD & DVD’de 10 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows İçin Resim Slaytları Hazırlama Programı MAGIX Fotoğraflar CD & DVD’de 10 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MAGIX Fotoğraflar CD & DVD’de 10 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MAGIX Fotoğraflar CD&DVD’de 10 programı resim dosyalarınızı slaytlar haline getirerek değer verdiğiniz insanlarla paylaşabileceğiniz bir resim düzenleme aracı.

Hazırladığınız slaytları çok hızlı bir biçimde CD, DVD gibi disklere yazdırabilir ve tüm cihazlarda çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi olarak paylaşmak istediğiniz albümleriniz için program bu formatları da desteklemektedir.

Fotoğraflar arası geçiş efektleri, arkaplan müzik&ses uygulaması gibi pek çok özelliği bünyesinde barındıran program içerisinde pek çok hazır şablon ile geliyor ve böylece saatlerinizi harcamadan işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Temel animasyonların da yer aldığı programı kullanarak resim gösterilerinizi dostlarınız için çok daha etkileyici hale getirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver