Windows İçin Grooveshark Müzikleri İndirme Programı Ücretsiz İndir SciLor’s Grooveshark Downloader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows İçin Grooveshark Müzikleri İndirme Programı SciLor’s Grooveshark Downloader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SciLor’s Grooveshark Downloader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer internetten müzik dinlemek için Grooveshark uygulamasını kullanıyorsanız ancak bazen indirerek bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz şarkılar oluyorsa SciLor’s Grooveshark Downloader programını kullanarak istediğiniz müzikleri indirebilirsiniz.

Pek çok diğer indirme programında olduğu gibi herhangi bir müziğin adresini programa girmenize gerek yok. Arama kısmını kullanarak yapacağınız aramalar direkt olarak Grooveshark üzerinden gerçekleştiriliyor ve indirme listenize ekledikten sonra indir seçeneğini tıkladığınızda sorunsuzca müzik dosyaları bilgisayarınıza yükleniyor. Programın Türkçe dil desteği de mevcut.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver