Windows İçin En İyi Saat Ekran Koruyucu, Ekranda Saati Gösteren Ekran Koruyucusu

Windows 8, 7,Xp ve Vista  işletim sistemleri ile uyumlu her gün bir sürü ekran koruyucu piyasaya çıkmakta. Kullandığı ekran koruyucusundan sıkılan arkadaşlar yeni bir tanesini yükleyebilir veya var olan mevcut ekran koruyucuyu bazı programlar ile keyfine göre değiştirebilir. Eğer sizin de kendi hayalinizdeki ekran koruyucusunu oluşturmak gibi bir fikriniz varsa aşağıdaki iki ücretsiz program işinizi fazlasıyla görecektir.

Download Idle Time Edit

Sponsorlu Bağlantılar

Download SevenScreensaverEditor

Gel gelelim asıl meselemize.  Ben şahsen saatli ekran koruyucularını severim. Bu nedenle bugüne kadar bir çok farklı versiyonunu kullandım ve aşağı yukarı piyasasını biliyorum. Burada sizlerle paylaşacağım bu ekran koruyucusu gerçekten bugüne kadar gördüğüm en güzel saatli ekran koruyucu programıdır. Aşağıda ekran görüntüsünü görebileceğiniz bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kurulumu oldukça kolaydır. Önce zipli dosyayı bilgisayarınıza yükleyin, ardından içeriğini masaüstüne çıkartın. Sonu .exe ile biten dosyaya çift tıklayarak çalıştırın ve otomatik kurulacaktır.

Ekran koruyucunun fontunu değiştirme seçeneği maalesef yok. Fakat font boyutunu ve saat formatını (12 yada 24 saat) ayarlayabilirsiniz.

Hayrını görün…

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum

Cevap Ver