Windows için Biromsoft WebCam Sürücüsü Ücretsiz İndir Biromsoft WebCam Software Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows için Biromsoft WebCam Sürücüsü Biromsoft WebCam Software Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Biromsoft WebCam Software isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Web kameranız üzerindeki görüntüleri kolayca alabileceğiniz ve bu görüntüleri internet ortamında arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz, kullanışlı bir program.

En önemli özelliği ise siz bilgisayarınızın başında yokken bile kendi web camera’nızdan bir gizli kamera gibi hareketlenme anında kayıt yapmaya başlaması ve bu kayıtları istediğiniz an size seyrettirebilmesidir. Bu özelliği sayesinde evinizi istenmeyen misafirlere karşı da koruyabilirsiniz.

Görüntülü konuşmanız sırasında ister sizin isterseniz de arkadaşınızın webcam görüntülerini ister resim şeklinde istersenizde video hareketleri şeklinde alabileceğiniz ve bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz bu program sayesinde artık konuşma anındaki görüntülerinizide saklayabileceksiniz.

Genel Özellikleri:

Aldığınız resimleri, server oluşturarak internet ortamında paylaşmaHarekete göre devreye girmeResim upload sistemiVideo kaydı yapabilmeKendinize özgü tema aktarmaAğ özelliği sayesinde ağaait bilgisayarlarda işlem yapabilme

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver