Windows İçin Bilgisayar Oyun Yeterliliği Ölçme Programı Ücretsiz İndir Flitskikker Info Tool Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows İçin Bilgisayar Oyun Yeterliliği Ölçme Programı Flitskikker Info Tool Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Flitskikker Info Tool isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Flitskikker Info Tool tüm bilgisayar oyuncularının seveceğine inandığım bir program. Temel işlevi bilgisayarınızın donanım ve işletim sisteminin oynamak istediğiniz oyun için uygun olup olmadığını göstermek.

İşlemcinizden tutun da ekran kartınızın detaylı bilgilerine kadar pek çok alanı kapsayan programın bilgi ekranı oynamak istediğiniz oyunu seçtikten sonra ne kadar yeterli olduğunu gösteriyor. Ayrıca bilgisayarınızın parça parça hangi konularda yetersiz kalabileceğini görebileceğiniz programla sadece gerekli geliştirmeleri yapabilirsiniz.

İnternette saatlerce dolaşarak oyun özelliklerini okumaya çalışmaktansa tek bir tıkla bütün bilgileri önünüze seren bu programı kullanmak çok daha avantajlı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver