Windows Görev Otomasyonu Ücretsiz İndir WinAutomation Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows Görev Otomasyonu WinAutomation Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WinAutomation isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WinAutomation aynı zamanda bir entegre debugger’a (hata ayıklayıcı), görev ajandasına ve ihtiyacınız olduğu zaman bilgisayarınızdaki işleri uygulayan ve görünteleyen trigger’lara sahip. Pro sürüm sizlere yarattığınız görevleri ve işleri .Net exe (uygulama) dosyaları haline getirmenize ve başka bilgisayarlarda WinAutomation kurulumuna gereksinim duymadan çalıştırabilmenize olanak sağlıyor.

Programın 2.0 güncellemesiyle birlikte yeni mümkün olan aksiyonların (actions) eklendiği uzun liste göze çarpıyor. Böylece yaratabileceğiniz makro sayısıda potensiyel olarak artmış bulunuyor.

WinAutomation için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


Lütfen yorumlarınızda WinAutomation crack, WinAutomation serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Otomasyon Yazılımları Popülerleri

 1. AutoIt
  AutoItBilgisayarı Otomatikleştirme Programı
 2. Fast Shoutdown Timer
  Fast Shoutdown TimerÖnceden Tarihlendirdiğiniz Görevleri Bilgisayar Başında Bile Olmanıza Gerek Kalmadan Gerçekleştiren Program
 3. Girder
  GirderUzaktan Kumanda İle Bilgisayarınızı Kontrol Etmenizi Sağlayan Program
 4. FreeMacroPlayer
  FreeMacroPlayerFreeMacroPlayer Otomasyon Programı
 5. Köpük Kesme Makinası Kontrol Yazılımı
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});