Windows 8 Metro Arayüzüne Kutucuk(Uygulama) Ekleme Ücretsiz İndir OblyTile Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows 8 Metro Arayüzüne Kutucuk(Uygulama) Ekleme OblyTile Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda OblyTile isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

OblyTile, Windows başlangıç ekranına  yani diğer bir adıyla Windows Metro Arayüzüne istediğiniz dosya veya klasörleri bir uygulamaymış gibi eklemenize olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

Windows 8 Metro Arayüzü üzerinde kare şeklinde gördüğümüz döşemeleri kendi istediğimiz şekilde kolayca oluşturmamıza izin veren bu uygulamayı gerçekten çok seveceksiniz.

Kullanımı gayet basit olan OblyTile ile oluşturmak isteğimiz kutucuğun başlığını yazıyor, kutucuğa tıkladığımız zaman açılmasını istediğimiz dosya ve klasörü seçiyor, 120×120 ve 30×30 boyutlarında istediğimiz program ikonunu seçiyor ve son olarak fon rengini seçtikten sonra Create Tile butonuna tıklayarak kutucuğumuzu oluşturuyoruz.

Windows 8’e geçen kullanıcıların gerçekten çok işine yarayacağını düşündüğüm OblyTile‘ı mutlaka denemelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver