Windows 8 iPad Uygulaması Ücretsiz İndir Win8 Metro Testbed Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows 8 iPad Uygulaması Win8 Metro Testbed Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Win8 Metro Testbed isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8’in dokunmatik cihazlar için tasarlanmış Metro arayüzünü artık iPad ile test etme şansınız var. Splashtop tarafından hazırlanan Win8 Metro Testbed, Windows 8 Consumer Preview ile hazırlanan bir uygulama.

Windows 8’in beta sürümündeki özellikleri dokunmatik olarak test etmenizi sağlayan uygulama Windows 8 kurulu bir bilgisayara bağlanarak çalışıyor. Kısacası bilgisayarınızdaki işletim sistemini iPad ile uzaktan yönetmiş oluyorsunuz. Windows 8’in metro arayüzünü dokunmatik ortamda hemen test etmek isteyenler Win8 Metro Testbed uygulamasını satın alabilirler.

Önemli! Uygulamanın çalışması için Windows 8 Consumer Preview kurulu bir bilgisayar gereklidir. Konuyla ilgili Windows 8 incelememizi okuyabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver