Windows 8 için Gelişmiş Başlangıç Menüsü Ücretsiz İndir ViStart Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows 8 için Gelişmiş Başlangıç Menüsü ViStart Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ViStart isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 ile birlikte ortadan kalkacak olan başlat menüsü bir çok bilgisayar kullanıcısı için gerçekten sürpriz oldu. Ama merak etmeyin ViStart adlı ücretsiz ve küçük program sayesinde Windows 8 işletim sisteminiz üzerinde başlat menüsüne tekrar sahip olabileceksiniz.

Ayrıca Windows 8’den önceki Windows sürümlerinden birini kullanıyorsanız, daha şık görünümlü ve özelleştirilebilir bir başlangıç menüsüne ihtiyacınız varsa, yine ViStart ile istediğiniz başlat menüsüne ulaşmak tamamen sizin elinizde.

Farklı görsel tema desteğiyle Windows kullanıcılarının çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz ViStart programını hemen indirerek özelleştirilebilir başlat menüsü deneyimini sizlerde yaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver