Windows 8 için Başlat Menüsü Programı Ücretsiz İndir Power8 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows 8 için Başlat Menüsü Programı Power8 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Power8 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8’in beraberinde getirdiği onca yenilik çok daha hızlı, güvenli ve kolay bir Windows kullanma deneyimini bize sunuyor ancak bu değişikliklerin tümü kullanıcılar tarafından benimsenmiş değil ve bunların içerisinde en önemlisi belki de başlat menüsünün yokluğu. Başlat tuşunun yerini alan yeni Başlangıç Ekranı her ne kadar uygulamalar için ideal olsa da standart Windows programları için de bir o kadar kullanışsız durumda.

Power8 programı ufak ancak bu sıkıntı verici duruma çare olabilecek uygulamalardan bir tanesi. Windows 8 bilgisayarınıza Başlat butonunu geri getirmek için hazırlanmış olan program aynı zamanda ekran koruyucuyu devreye sokma, bilgisayarı kilitleme, yeniden başlatma veya kapatma gibi faydalı özelliklere de sahip.

Kurduğunuz programlara kolayca ulaşmanıza yardımcı olan Power8 en sık kullandığınız programları her zaman üstlerde tutarak çok daha kolay erişmenizi sağlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver