Windows 8 hızlandırıcı Windows 8 hızlandırma Windows 8 kayıt defteri düzenleyicisi Windows 8 nasıl hızlandırılır

Etiketler: Windows 8, Windows 8 açılış hızını artırma, Windows 8 optimize programı

Windows 8 Hızlandırma ve Optimize Etme Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Hızlandırma ve Optimize Etme

Windows 8 Manager adlı bu ücretsiz yazılım ile sisteminizi hızlandırabilirsiniz. Windows 8 işletim sistemi yüklediğiniz oyunlar, program ve uygulamalar nedeni ile zamanla yavaşlamaktadır. Bunun en büyük nedeni ise bu yazılımların sistem belleğini tüketmesi, işletim sisteminin kayıt dosyalarını şişirmesi ve artık dosyalar nedeni ile sisteminizde yavaşlamalar olur. Windows 8 Manager ile sistem performansını artırabilirsiniz. Windows 8 manager sisteminizi temizler, tamir eder ve hızlanması için optimize eder.

Windows 8 işletim sistemlerinin X86 ve X64 sürümlerini destekleyen yazılım temel araçların dışında Internet bağlantısı için bant genişliğini hızlandırmak mevcut seçenekler bulunuyor. Bunların dışında onlarca masaüstü, Explorer, görev çubuğu uygulamaları kişileştirme seçenekleri de yer alıyor.

Windows 8 Manager programı ile araçlardan herhangi bir dosyayı bölme ve birleştirme, otomatik olarak dosyaları yedekleme özelliği, Kayıt Defteri düzenleme aracı ile performansınızı artırabilirsiniz. Bu program sistem virüslerini temizlemenize yardımcı olduğu gibi açıklarınızı da kapatarak sisteminize sızması muhtemel virüslerin bulaşmasını önler. Windows 8 Manager programını bilgisayarınıza yüklemeden önce sistem geri yükleme noktası oluşturmayı unutmayınız.

Windows 8 Manager indir

Son Aramalar: Windows 8, Windows 8 açılış hızını artırma, Windows 8 hızlandırıcı, Windows 8 hızlandırma, Windows 8 kayıt defteri düzenleyicisi, Windows 8 nasıl hızlandırılır, Windows 8 optimize programı, Windows 8 performansını artırma programı

windows 8 hızlandırma, win 8 hızlandırma, win8 hızlandırma, windows 8 başlangıç hızlandırma, win 8 açılış hızlandırma, windows 8 optimize, windows 8 nasıl hızlandırılır, windows 8 i hızlandırmak, windows 8 kayıt defteri, win8 açılış hızlandırma ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver