Windows 8 güncelleme yapma Windows 8 Metro windows 8 uygulama güncelleme Windows 8 uygulamalar nasıl güncellenir

Etiketler: Metro, Windows 8, windows 8’de uygulamaları güncelleme

Windows 8 Metro Uygulamalar Nasıl Güncelleştirilir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Metro Uygulamalar Nasıl Güncelleştirilir

Daha önce Windows Store’den nasıl uygulama yükleyebileceğinizi anlatmıştık, bu yazımızda da uygulamaları güncellemeyi anlatacağız Windows 8 Metro Apps Update özelliği ile çok basit bir şekilde güncellemeleri yapabilirsiniz. Windows 8’de güncellemeleri görmek için mağaza uygulaması ekranı üzerinde bildirimleri görebilirsiniz. Bekleyen iki uygulama güncellemeleri bulunuyor. Şeklinde bildirim görebilirsiniz.

Uygulamaları güncellemek için ilk yapmanız gereken Mağazaya girmelisiniz. Windows Mağazası karşınıza çıkacaktır. Sağ üst köşesinde, ”Updates” veya “Güncellemeler”  seçeneğini göreceksiniz. Güncellemelere tıkladığınızda sürümü eski olan uygulamaları liste halinde göreceksiniz.

Burada tüm eski versiyonda olan uygulamalar seçili olarak karşınıza çıkacaktır. Eğer bir güncelleştirmeyi kaldırmak istiyorsanız, sadece uygulama üzerinde sağ tıklayarak güncellemeyi kaldırabilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz güncel tutmanız, güncellik daima iyidir. Son olarak, güncellemeleri yüklemeye başlamak için Yükle butonuna tıklıyorsunuz.  Uygulamanın güncelleştirmesi  boyutuna göre değişmektedir internet hızınızı da unutmamak gerekir.

Son Aramalar: Metro, Windows 8, Windows 8 güncelleme yapma, Windows 8 Metro, windows 8 uygulama güncelleme, Windows 8 uygulamalar nasıl güncellenir, windows 8’de uygulamaları güncelleme

windows 8 mağaza açılmıyor, windows 8 hiçbir uygulama açılmıyor, windows 8 metro uygulamaları kaldır, windows 8 sağ köşe yazı kaldır, vaio update windows8, windows 8 metro çalışmıyor, windows 8 store açılmıyor, windows 8 uygulamaları, windows 8 uygulamalari açmiyor, metro uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver