Windows 8 Enterprise 90 Günlük Deneme Sürümü Ücretsiz İndir Windows 8 Enterprise Deneme Sürümü Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows 8 Enterprise 90 Günlük Deneme Sürümü Windows 8 Enterprise Deneme Sürümü Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows 8 Enterprise Deneme Sürümü isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Enterprise hazır ve çıkış tarihini bekliyor. Ancak o zamana kadar veya ürünü ücretsiz denemek isteyen kullanıcılar için hazırlanan bu sürüm ile 90 gün boyunca Windows 8 Enterprise deneyimi ücretsiz olarak yaşayabilirsiniz.

Yepyeni bir arayüze ve teknik özelliklere sahip Windows 8 Enterprise’ın bu sürümü, son kullanıcılar için hazırlanmış olan ve bazı geliştiricilerin yanı sıra herkesin indirebilmesine olanak tanınan sürümdür. Ürünü kurduktan sonraki 10 gün içinde aktif hale getirmek gerekiyor. Diğer yandan 2013 yılının Mayıs’ından sonra bu deneme ürününü indiren kullanıcılar için son deneme günü 15 Ağustos 2013 olarak belirlenmiş.

Sistem gereksinimleri:

İşlemci: 1 Gigahertz (GHz) veya daha hızlı
Ara Bellek – RAM: 1 Gigabyte (GB) (32-bit) ya da 2 GB (64-bit)
Depolama Alanı: 20 GB
Ekran Kartı: Microsoft DirectX 9 desteği ile WDDM sürücüsü.

Windows 8’i daha yakından tanımak için:

Windows 8’de Özleyeceğimiz Windows’tan Çıkarılan Özellikler

İnceledik: Windows 8 Kullanıcı Önizlemesi

Windows 8 Release Preview Sürümüne İlk Bakış

Windows 8 Release Preview İle IE10 Deneyimi

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver