Windows 8 Başlat Menüsü Ücretsiz İndir StartMenu8 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows 8 Başlat Menüsü StartMenu8 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda StartMenu8 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

IObit tarafından geliştirilen StartMenu8 adlı masaüstü uygulaması  klasik Windows başlat menüsünü Windows 8 kullanıcılarının beğenisine sunan başarılı bir uygulamadır.

Radikal bir kararla Windows 8 ile ortadan kaldırılan başlat menüsünden birçok kullanıcı hoşnut olmadı. Hatta Windows 8 ile ilgili en çok gelen şikayetlerin başında da başlat menüsünün ortadan kaldırılmış olması gelmektedir. StartMenu8, Windows başlat menüsünü Windows 8’de geri getirerek bu şikayetleri gidermeye çalışmıştır.

IObit StartMenu8‘ye göz attığınızda çok fazla özellik içermemektedir. İsterseniz Windows 8 modern kullanıcı arayüzünü iptal edebilir ve Windows 7’de alışılagelmiş başlat menüsünü kullanabilirsiniz.

StartMenu8 her ne kadar başarılı bir başlangıç menüsü uygulaması olsa da Windows 8 Modern Kullanıcı Arayüzü’nü kaldırıyor olması can sıkıcı olabilir.

Yeni versiyonla gelen özellikler:

Windows 8 için geliştirilen destek,
Geliştirilen arama modülü,
Ürün rehberinin eklenmesi,
Metro Hot Corners fonksiyonunun devre dışı bırakılabilmesi,
Meto Sidebar fonksiyonunun devre dışı bırakılabilmesi,
Kullanıcı ara yüzü özelleştirmesinin eklenmesi,
Dil dosyalarının eklenmesi,
Genel hataların onarımı

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver