Windows 8 Başlat Menüsü Eklentisi Ücretsiz İndir StartW8 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows 8 Başlat Menüsü Eklentisi StartW8 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda StartW8 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

StartW8 programı Windows 8 kullanıcılarının en büyük şikayetlerinden olan başlat menüsü sorununa ve açılışta başlangıç ekranının açılması problemine çözümler getirmek için üretilmiş programlardan bir tanesi. Bilgisayarınıza kurduğunuzda tam teşekküllü bir başlat menüsünü Windows 8’e ekleyen StartW8 aynı zamanda başka özelliklere de sahip.

Bu özelliklerden kısaca bahsetmek gerekirse;

– Açılışta direkt olarak masaüstüne geçiş- Oturumu kapat, kilitle ve bilgisayarı kapat butonları- Standart arama barı- Sık kullanılanlar- Sessiz kurulum imkanı- Çoklu dil desteği

Programın beraberinde getirdiği başlat menüsü eski Windows sürümlerinde olduğu gibi arama barını, sık kullanılanları ve PC’yi açıp kapatma ile ilgili diğer tüm özellikleri barındırıyor. Hem ücretsiz hem de işlevi bol olmasıyla dikkat çeken StartW8’i denemenizi öneriyorum.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver