Windows 7 Windows 7 IIS Windows 7 IIS kurma Windows 7 IIS kurulumu

Etiketler: IIS, iis nasıl kurulur

Windows 7 IIS Nasıl Kurulur Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 IIS Nasıl Kurulur

Windows 7 Internet Information Services (IIS) kurulumunu detaylarıyla anlatacağız Conrol Panel (Denetim Masası) giriyoruz buradan Programlar ve Özellikler çalıştırıyorsunuz bu size karışık geldi ise Start – Çalıştır tıklıyorsunuz açılan pencereye appwiz.cpl yazıyorsunuz ve aşağıdaki adımları takip ediyorsunuz.

“Windows özelliklerini aç veya kapat” tıklıyorsunuz. Açılan menüden “internet information services” seçerek kurlumu yapıyorsunuz.

ASP çalıştırmak isteyenlerin ASP desteğini açması gerekmektedir. Http://localhost yazarak default path den asp dosyalarını çalıştırabilirsiniz c: > inetpub > wwwroot

IIS yeniden girmek için ise Denetim Masasından görünümü ikon olarak değiştirin menülerden Administrator Tools’da denetim masasından bulabilirsiniz.

Bilmeyenler olabilir Internet Information Services (IIS ) Web sayfalarının yayınlanmasını ve web uygulamalarının çalışmasını sağlayan, istemcilerden HTTP ve FTP üzerinden gelen talepleri Microsoft Windows sunucu tabanlı işletim sistemlerinde karşılayan birim Internet Information Services (IIS )’dir.

Son Aramalar: IIS, iis nasıl kurulur, Windows 7, Windows 7 IIS, Windows 7 IIS kurma, Windows 7 IIS kurulumu

ııs nasıl kurulur, iss nasil kurulur, windows 7 de ııs nasıl kurulur, iis nasıl açılır, iis nerden açılır, windows 7 localhost nasıl kurulur, internet information service nasıl kurulur, denetim masası nasıl kurulmuştur, ınternet ınformation services iis çalıştığı işletim sistemleri, iis nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver