Windows 7 İçin Canavar Besleme Oyunu Kısayol Eklentisi Ücretsiz İndir Cut the Rope Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Windows 7 İçin Canavar Besleme Oyunu Kısayol Eklentisi Cut the Rope Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cut the Rope isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cut The Rope, 2010 yılında rus bir yazılımcı olan Semyon Vionov tarafından hazırlanmış. Zeptolab firması tarafından geliştirilen, Pixel Lab firması tarafından desteklenen bulmaca oyununda, “Om Nom” isminde kurbağa benzeri yeşil bir canavarı beslemeye çalışıyorsunuz. Fizik kurallarının işlediği oyunda canavarınıza besinini ulaştırmak için mesnetlenmiş noktalara bağlı ipler, havada uçuşan baloncuklar ve tüm bu hareketli sistemde kullandığınız cihaza bağlı olarak farenizle ya da parmak hareketinizle ipleri kesmeniz, baloncukları patlatmanız gerekiyor. 25 seviyeden oluşan oyunda her seviyede yeni objeler ve bonus bölümleri yer alıyor. Oyunun sadece Internet Explorer için yeni ve özel seviyeleri hazırlanmış olduğu belirtiliyor.

İndireceğiniz dosya Windows 7 yüklü bilgisayarınızın durum çubuğuna küçük bir canavar ikonu ekleyerek, oyuna kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Oyunu oynamanız için IE9, IE10 tarayıcınızın bilgisayarınızda yüklü olması gerekemektedir. Ayrıca oyunu HTML5 destekleyen tüm modern browserlar Chrome, Firefox ve Safari üzerinden Cuttherope.ie adresine girerekte oynayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver