Windows 7 Gizli Dosyaları ve Klasörleri Görme Resimli Anlatım

Son Arananlar:windows 7 gizli dosyaları gösterme resimli anlatımwindows 7 gizli dosyaları göstermewindows 7 gizlenen dosyaları açma resimli anlatımgizli dosyaları gösterme resimli anlatìmwindows 7 gizlenen dosyaları açmawin7 gizli klasörleri göstermegizli dosyaları gösterme win7gizlenmiş dosyaları görme windows 7win7 gizli dosyaları gösterme resimliwindows 7 gizli klasörleri göstermewindows 7 gizlenen klasörleri açmagizli dosyaları göstermegizli dosyaları oyunları gösterme resimli anlatımgizli dosyalarımı açamıyorum

windows 7 gizli dosyaları gösterme resimli anlatımWindows 7 gizli dosyalar nasıl görünür olur, gizli dosyaları nasıl görebilirim Windows 7, bilgisayarda gizli dosyaları gösterme görsel anlatım windows 7, Windows 7 gizli dosyalar nasıl görüntülenir, Windows 7 de gizli dosyalar nasıl bulunur, Windows 7 de gizli dosyalar nasıl açılır, Windows 7 ultimate gizli dosyaları açma, Windows 7 gizli klasörleri açamıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Resim 1: Öncelikle herhangi bir klasöre girin. Klasörün boş veya dolu olması fark etmez. Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi “Düzenle” yazan yere tıklayınız. Aşağı doğru bir pencere açılacak.  ”Klasör ve arama seçenekleri”ni seçin. Devamı için resim 2 ve açıklamasına bakakınız.

Windows 7 gizli dosya ve klasörleri gösterme ayarı

Sponsorlar

Resim 2: Açılan pencereden “Görünüm” yazan yere tıklayınız. Kırmızı ok ile gösterilen “Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster”i seçiniz.

Tamam diyerek penceleri kapatınız. Bu işlemi yaptıktan sonra gizli dosya ve klasörleri görebilirsiniz. Ayarları geri almak isterseniz yani korunan dosyaları tekrar gizlemek isterseniz ikinci resimdeki Varsayılanı Geri Yükle yazan yere tıklayarak tamam demeniz yetirlidir.

Windows 7 gizli dosya ve klasörleri gösterme 2

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver