windows 7 32 bit windows 7 32 bit download windows 7 32 bit indir windows 7 64 bit

Etiketler: icrosoft windows 7, Windows 7, windows 7 64 bit download

Windows 7 Release Candidate İndir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 Release Candidate İndir

Windows severlerin merakla beklediği Windows 7 Release Candidate şuanda kullanıcılarını bekliyor Microsoft Windows vista’dan istediği başarıyı elde edemeyince kullanıcılarda Windows XP’den vazgeçmedi bakalım Windows 7 Release Candidate Windows XP’nin yerini alabilecek mi bunu zaman gösterecek tabî ki şimdilik Türkçe seçeneği bulunmayan Windows 7 Release Candidate İngilizce, Almanca, Japonca, İspanyolca ve Fransızca seçenekleri bulunmakta indirmek için tıklayınız.

Halka açılan beta sürecinden (Build 7000) bu yana kullanıcılardan gelen geri beslemelerle yeniden elden geçirilen Vista-halefi, RC sürümü ile daha fazla istikrar ve performans vaat ediyor. Tam derleme uzantısı 7100.0.winmain_win7rc.090421-1700 olan Windows 7 nihai sürüm adayının disk görüntüsünü aşağıdaki Microsoft onaylı resmi linklerden indirebilirsiniz. İşlemcinizin sunduğu mimari desteğine göre 32-bit ve 64-bit sürümler arasında seçim yapabilirsiniz. Eğer uygun işlemciniz, 4 GB ve üzeri RAM’iniz varsa 64-bit’lik sürümü denemeniz sizin için daha verimli olacaktır. Öyle görünüyor ki Microsoft resmi kaynaklar üzerinden Windows 7 RC‘nin Türkçe sürümünü veya Türkçe dil paketini indirmeye sunmayacak, Lafı daha fazla uzatmaya gerek yok. Windows 7 RC size sadece birkaç tık uzakta.

Download Etmek İçin Windows 7 Release Candidate Buraya tıklayınız.

Tam da nihai sürüm adayının halka açılma süreci yaklaşmışken Microsoft, Windows 7‘nin sistem gereksinimlerini resmi olarak açıkladı. Firmanın verdiği bilgilere göre hem Windows 7 RC‘yi hem de final sürümü kullanabilmek için şu konfigürasyonda bir bilgisayara ihtiyaç var: 32- veya 64-Bit desteği olan ve minimum 1 GHz saat hızında çalışan bir işlemci -32-Bit sürümler için en az 1 GB, 64-Bit sürümler için en az 2 GB RAM -En az DirectX 9′u destekleyen (WDDM 1.0 ve üzeri) ekran kartı -32-Bit sürümler için en az 16 GB, 64-Bit sürümler içinse en az 20 GB boş sabit disk alanı -Windows 7 ile duyurulan XP Mode’u (XPM) kullanmak için en az 2 GB RAM’li ve 15 GB ek depolama alanına sahip bir bilgisayar öneriliyor. Windows 7 ile duyurulan XP Mode’u (XPM) kullanmak için en az 2 GB RAM’li ve 15 GB ek depolama alanına sahip bir bilgisayar öneriliyor.

Download Etmek İçin Windows 7 Release Candidate Buraya tıklayınız.

Son Aramalar: icrosoft windows 7, Windows 7, windows 7 32 bit, windows 7 32 bit download, windows 7 32 bit indir, windows 7 64 bit, windows 7 64 bit download, windows 7 64 bit indir, windows 7 download, windows 7 full, windows 7 full indir, windows 7 indir, Windows 7 RC, Windows 7 RC download, Windows 7 RC indir, Windows 7 Release Candidate download, Windows 7 Release Candidate İndir, windows 7 tam sürüm indir, windows 7 tek link indir, windows 7 yükle

windows 7 almanca tek link indir, vddm ekran kartı, win7 rc türkçe tema paketi indir, windows 7 nin tek cd lik sürümü var mı, windows 7 tam sürüm indir, windows 7 xp mode alternatif link, windows 7nin yeni sürümüyle daha fazla özelliğe sahip olun indir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver