Winamp Ses Düzenleme Aracı Ücretsiz İndir DFX For Winamp Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Winamp Ses Düzenleme Aracı DFX For Winamp Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DFX For Winamp isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

DFX programı bilgisayarınızda kullandığınız Winamp Media Player ile uyumlu çalışan bir eklentidir. Dinlediğiniz müzikleri daha da canlı hale getirebilen DFX ayrıca 3 boyutlu ses efekti özelliğine de sahip. Winamp ile müzik dinlerken DFX programını aktif hale getirdiğinizde aradaki fark belirgin bir şekilde ortaya çıkıyor. Stereo müzikler ile daha kaliteli ses efektlerini yakalayabiliyorsunuz.

Ayrıca manuel olarak da kullanabileceğiniz bir ekolayzıra sahip olan DFX programı sayesinde müzik dinlemek artık daha güzel.

Uyarı: DFX programını çalıştırmak için önce Winamp programının bilgisayarınızda bulunması gerekiyor. Winamp programının en son versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver