WiFi Ağ Yöneticisi Ücretsiz İndir Sniffi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

WiFi Ağ Yöneticisi Sniffi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sniffi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sniffi, ileri bir WiFi şebeke idarecisidir. WiFi şebeke aramalarında kullanılabilir. Bu program ile WiFi ağınızı görebilir bu ağlardan istediğinize bağlanabilirsiniz. Oldukça kolay kullanımı ve grafiksel arayüzü sayesinde hiçbir zorluk çekmeden kullanabileceğiniz güzel bir yazılımdır. Küçük boyutlu olması da bir avantajdır.

Yeni sürüm ile gelen özellikler:

Hotspot filtresiFavori hotspotlar oluşturmaHotspot senkronizasyon

Programın genel özellikleri şunlarıdır:

Kanal Sinyal grafiklerini gösterir.Sinyal grafiklerini iki tipli haritaya döker. Bunlar: CSV WPT KML dosyası WPT KML dosyasıŞebeke gücü ve özelliklerini bir günlüğe kaydeder.Bağlanma yardımı.Tam ekran düğmesiUyarı sesleriPDA IP BilgisiDikey-Yatay ekran uyuşumuGün Gece Renk profili Ve daha birçok özellik bu program içerisinde mevcuttur. WiFi ağları yönetimi yazılımı olan Sniffi ile WiFi bağlantılarınız artık çok daha kolay olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver