Websitenize Video Reklam Ekleme Programı Ücretsiz İndir CoffeeCup Ad Producer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Websitenize Video Reklam Ekleme Programı CoffeeCup Ad Producer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup Ad Producer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup Ad Producer web sitenize şık video banner reklamlarını ekleyebilirsiniz. Bir kaç tıkla uğraşmadan ve hızlı bir şekilde istediğiniz reklamı web sitenize ekleyebileceksiniz. Basitçe videonuzu ve banner boyutunuzu seçin ayrıca ekleyeceğiniz reklamlara kendi grafiklerinizi ve metinlerinizi ekleyebilirsiniz.CoffeeCup Ad Producer MPG, AVI, MOV, FLV ve WMV video formatlarını kolay bir şekilde FLASH dosyasına dönüştürür. Reklam endüstrisinde kullanılan standartlar belirleyen IAB standartlarını takip eden CoffeeCup Ad Producer reklam boyutlarını ve özelliklerini buna göre belirler. Hazırlayacağınız video banner reklamlarının arkaplanlarını, çerçeve renklerini, yazı tipi ve renklerini belirleyerek web sitenize aktarabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver