Websitenize Canlı Chat Ekleme Programı Ücretsiz İndir CoffeeCup Live Chat Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Websitenize Canlı Chat Ekleme Programı CoffeeCup Live Chat Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup Live Chat isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup Live Chat programı ile HTML ve FLASH bilgisi olmaksızın, sitenize uğrayan ziyaretçileriniz için şık sohbet kutuları oluşturabilirsiniz. Kullanıcılarınız sohbet kutusuna giriş yaptığınız sırada program bunu size bildirir ve giriş yapan kullanıcıya hoşgeldin mesajı görünür.

CoffeeCup Live Chat ile sohbet kutunuzdaki ziyaretçileri yönetebileceksiniz, isimlerini düzenleyebilecek sistemden kalıcı olarak yasaklayabilecek yada susturabileceksiniz. Gerçek zamanlı sohbet edebileceğiniz sohbet kutuları ile ziyaretçilerinizin sorularını bekletmeden yanıtlayabileceksiniz. Sohbet kutunuzun arkaplanlarını, seslerini değiştirebilecek websitenizle uyumlu hale getirebileceksiniz ayrıca program sınırsız sayıda kullanıcı girişini destekliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver